Ege Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Ağırlıklı Matematik Bölümü’nü bitirdikten sonra iş hayatıyla eş zamanlı olarak Maltepe Üniversitesi’nde MBA eğitimini de tamamladı.

İnternet’le, Türkiye’de ilk varlık göstermeye başladığı yıllarda tanışarak; çeşitli IRC ve Online Gaming’e olan kişisel merakından ötürü de, Türkiye’nin en önemli oyun sunucularının kurulmasında ve yönetiminde görev aldı.

Mezun olduğu tarihe kadar bir çok teknoloji firmasında farklı pozisyonlarda yarı zamanlı olarak çalıştıktan sonra profesyonel iş hayatına, daha lise yıllarında merak sardığı, internet teknolojileri ve yazılım mühendisliğiyle Galya Reklam Ajasında başlayarak, ödüllü bir çok web projesinin hayata geçirilmesinde aktif rol oynadı.

Kariyerine 2007 yılında Doğan Online’a geçerek devam eden İlker Ermurat, burada çeşitli pozisyonlarda ve projelerde görev aldıktan sonra en son MedyaNet İş Geliştirme Yöneticisi pozisyonuna getirildi. O dönemde Türkiye’de gelişen dijital mecralar olan Video, Mobil Reklamcılık ve Davranışsal hedefleme alanlarında çalışmalarını yoğunlaştırarak, Adserver teknolojilerinin geliştirilmesi ve ek reklam gelirleri kazanılmasını sağlayacak projelerde yer aldı.

2009 yılında Doğuş Yayın Grubu’a ait tüm markaların dijital işlerini yürüten departmanında Direktörlük görevine getirildi. Burada yeni işbirliktelikleriyle gelir arttıracak projelerin hayata geçmesinde görev aldı. Radyolarda sesli dijital reklam, dergilerin iPad versiyonları, farklı platformlarda gelişen dijital reklam modellerinin hayata geçmesi, dikey portallar ile reklam pastasını büyütme ve YeniMedyaDüzeni konferansı gibi bir çok projede görev aldı.

2012 yılı itibariyle Microsoft Türkiye’nin Reklam ve İçerik Danışmanı oldu ve buradaki görevine devam etmektedir.

Hayata geçmesinde görev aldığı, web ve sosyal medya projeleriyle Altın Örümcek’te ve Mixx Awards’da ödüller kazandı.

3 sene boyunca Online reklam mecrasını geliştirmek amacıyla faaliyet gösteren IAB’nin (Interactive Advertising Bureau) Türkiye Teknik Komitesi’nde Online Ölçümleme Araştırması ve Denetlenmesi Projesinin gerçekleştirilmesinde aktif rol almış ve eş zamanlı olarak IAB Yönetim Kurulu’nda da görev yapmıştır.

Profesyonel iş hayatının yanı sıra sektörün gelişmesi için çeşitli konferanslarda ve eğitimlerde; şirketlere özel dijital dünya, sosyal medya, online strateji&pazarlama ve internet teknolojileri üzerine seminerler/danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

 

Comments are closed.

Onlarca birbirinden farklı ribon çeşidiyle firmamız, sizlere en kaliteli ürünü en uygun fiyatlardan vermeyi amaçlıyor. Resin ribonlar daha çok sentetik ve plastik etiketler için uygundur. Fiyatları Wax Resine göre daha pahalıdır. Resin ribon en dayanıklı ribon çeşididir. Aşınmaya, kimyasallara ve yüksek ısıya maruz kalacak etiketlerde tercih edilir.Tekstil baskılarında en ağır yıkamalara dayanıklı ribon olan resin ribon alkol testinde de çıkmamaktadır. Resin ribonla polyester, polimid, polipropilen ve polietilen etiketlere baskı yapmak mümkündür. Reçine oranı diğer türlere kıyasla en yüksek seviyededir. Karışımında karbon, bazı kimyasallar, reçine ve balmumu kullanılır. Wax Resin ribonlar adından da anlaşılacağı üzere wax ile resin kalite ribon arasındadır. Fiyat olarak wax ribonların ortalama olarak 2 katı fiyatında resin ribonların ise yarı fiyatındadır. Bazı barkod yazıcılar normalde kağıt bazlı etiketler üzerine baskı için wax ribon kullanılması gerekiyorken wax resin ribona ihtiyaç duyarlar. Bu durum barkod yazıcının baskı kafası ile alakalıdır. Wax ribon, genel amaç ile ekonomik olarak termal transferi yapılmasını sağlayan ribon çeşididir. Kağıt bazlı etiketlere baskı alırken kullandığımız wax ribonlar uygun fiyatları ile de baskı maliyetini düşüren ribon çeşididir. Plastik bazlı etiketler hariç diğer tüm etiketlerin %90′ ına yakınına wax ribon ile baskı alabilirsiniz.
mide küçültme ameliyatı, zayıflamak isteyenler için kesin bir çözüm sunuyor. Üstelik çok kısa bir süre içersinde hayal ettiğiniz kilolara kavuşabilirsiniz.
En güzel cami halısı burda.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.